ТОВАРНА БІРЖА
"УКРАЇНСЬКА АГРОПРОМИСЛОВА"

Україна, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 55 оф. 811
тел. (096) 493-53-35, (050) 149-53-35, (093) 922-53-35
E-mail: info@uace.com.ua

Партнерська програма

До уваги юридичних осіб та приватних фахівців!
Візьміть участь в партнерській програмі і заробляйте відсотки від винагороди майданчику!

ТОВАРНА БІРЖА «УКРАЇНСЬКА АГРОПРОМИСЛОВА» (UACE) пропонує партнерську програму для юридичних та фізичних осіб, що базується на сприянні залучення потенційних покупців до участі у публічних торгах (аукціонах) через наш майданчик.

Партнерська програма – це можливість отримати додатковий дохід для Вас, залучаючи покупців у процес публічних торгів на електронному торговому майданчику ТОВАРНОЇ БІРЖІ «УКРАЇНСЬКА АГРОПРОМИСЛОВА».

Переваги партнерства з UACE:

 1. Офіційне оформлення партнерства шляхом укладання договору та офіційні виплати. Ви придбаєте впевненість у своєму доході. Ваша пряма винагорода становитиме значну частку від винагороди майданчику та буде перерахована Вам протягом 3 (трьох) робочих днів після завершення продажу.
 2. Підтримка та навчання партнерів. Ваша співпраця з нами не обмежиться тільки продажами та залученням клієнтів. Ми проводимо навчання та допомагаємо нашим Партнерам в їх партнерській діяльності. Адже вдосконалення ваших навиків призведе до зростання прибутку. Ми розуміємо ваші потреби та прагнемо досягти довгострокової взаємної фінансової вигоди та успіху для всіх нас.

 3. Надійний партнер. ТОВАРНА БІРЖА «УКРАЇНСЬКА АГРОПРОМИСЛОВА» – це компанія, яка дбає про кожного свого партнера та клієнта і надає весь можливий спектр послуг для вдалої та продуктивної співпраці. Ваші клієнти залишаються з Вами, а ми підтримуємо Вас комфортними та ефективними умовами користування електронним торговим майданчиком.

Отримання статусу Партнера електронного майданчику ТОВАРНА БІРЖА «УКРАЇНСЬКА АГРОПРОМИСЛОВА» (UACE):

 1. Можливість отримання статусу Партнера. Будь-яка фізична або юридична особа – суб‘єкт підприємницької діяльності, що відповідає кваліфікаційним вимогам, за своїми діловими та комунікативними якостями здатна сприяти залученню потенційних покупців до участі у публічних аукціонах із застосуванням системи електронного торгового майданчику, та її ефективному функціонуванню у правовій площині, а також здійснювати залучення потенційних користувачів до участі у процесі публічних торгів через наш електронний торговий майданчик, та зацікавлена у такій співпраці з UACE, може отримати статус Партнера.
 2. Реєстрація на електронному майданчику та створення особистого кабінету Партнера. Для отримання статуту Партнера UACE, кандидат повинен скористатись відповідним сервісом електронного майданчику (https://uace.com.ua/) та пройти процедуру Реєстрації в якості Партнера на сторінці за адресою: https://uace.com.ua/auctions/register.

  Реєстрація полягає у заповненні відповідних інформаційних полів (реквізитів), які повинні відповідати дійсним даним Партнера, та проходженні ідентифікації. Після завершення Реєстрації на електронному майданчику створюється Особистий кабінет Партнера та присвоюється унікальний код (ідентифікатор). У разі виникнення складнощів у роботі с нашою системою, наші співробітники з радістю готові Вам допомогти.

 3. Навчання Партнерів. Після завершення процедури Реєстрації, створення Особистого кабінету Партнера, кандидат має можливість направити електронному майданчику запит на навчання. Після надходження запиту на навчання, ТОВАРНА БІРЖА «УКРАЇНСЬКА АГРОПРОМИСЛОВА» оброблює такий запит та повідомляє кандидата про очікуваний або призначений час проведення навчання.

  Мета навчання:
  — ознайомлення кандидатів з інтерфейсом електронного майданчику та принципами роботи електронної системи;
  — ознайомлення кандидатів з основними нормативно-правовим актами, що регулюють публічні торги (аукціони) в Україні;
  — отримання практичних навичок роботи з особистим кабінетом та сервісом електронного майданчику;

  Місце проведення, тривалість та розклад навчання визначається UACE з врахуванням Ваших побажань. Навчання кандидатів забезпечується UACE та є для кандидатів безкоштовним.
  Транспортні витрати кандидатів, витрати на харчування та проживання під час навчання – є витратами кандидатів та не відшкодовуються UACE.

 4. Укладання партнерського договору. З кандидатом, який успішно пройшов навчання, який підтвердив свої ділові, репутаційні та комунікативні якості, ТОВАРНА БІРЖА «УКРАЇНСЬКА АГРОПРОМИСЛОВА» укладає в письмовій формі Договір приєднання до партнерської програми.

  Для укладання Партнерського договору кандидат надає оригінали документів, зазначені кандидатом при проходженні процедури Реєстрації, для проходження ним ідентифікації. Після укладання Договору, кандидат набуває статус Партнера.

  Якщо Ви оберете нас своїм Партнером, наша команда професіоналів, з багаторічним досвідом роботи, забезпечить організацію і проведення публічних торгів (аукціонів) на максимально вигідних умовах, перевершивши Ваші очікування та Ваших клієнтів.

  Довірте нам своїх клієнтів та отримайте винагороду!

Стати партнером
Ознайомитись з договором приєднання до партнерської програми