ТОВАРНА БІРЖА
"УКРАЇНСЬКА АГРОПРОМИСЛОВА"

Україна, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 55 оф. 811
тел. (096) 493-53-35, (050) 149-53-35, (093) 922-53-35
E-mail: info@uace.com.ua

test

test1

Відбулося розширене засідання Адміністративної ради Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

У Національному банку України відбулось розширене засідання Адміністративної ради Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) за участю Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, Представника Президента України в Кабінеті Міністрів України Олександра Данилюка, Голови Національного банку України Валерії Гонтаревої, Міністра фінансів України Наталії Яресько, Голови Адміністративної ради Фонду, першого заступника Голови Національного банку Олександра Писарука, директора-розпорядника Фонду Костянтина Ворушиліна, Народного депутата України, радника Прем’єр-міністра України Світлани Войцеховської.

Національний банк удосконалює та централізує систему збору, оброблення та поширення статистичної інформації

Відповідно до плану трансформації Національний банк України реформує системи збору, оброблення та поширення статистичної інформації. "Це цілком відповідає вимогам Комплексної програми розвитку фінансового сектору України до 2020 р. у розділі А7 "Прозора діяльність та звітність". Їх виконання також вимагає залучення інших регуляторів та синхронізації наших дій зі збору звітності. У такий спосіб ми дійсно зможемо глобально підвищити прозорість діяльності учасників фінансового ринку, і від цього виграють як користувачі фінансових послуг, так і регулятори",- зауважив заступник Голови Національного банку Владислав Рашкован.

Динаміка міжнародних резервів у жовтні 2015 року

За попередніми даними міжнародні резерви України на 01 листопада 2015 року становили 12 млрд 962 млн. дол. США в еквіваленті. У жовтні відбулося зростання обсягу міжнародних резервів на 188 млн. дол. США.

У Національного банку відбулося щорічне засідання Наглядової Ради Проекту Канада-МВФ "Розбудова інституційної спроможності НБУ"

29 жовтня 2015 року у Національного банку відбулося щорічне засідання Наглядової ради Проекту Канада-МВФ "Розбудова інституційної спроможності НБУ" за участі керівництва Національного банку на чолі з заступником Голови Владиславом Рашкованом, Групи керівництва Проектом у Головному офісі МВФ у складі менеджеру Проекту Стівена Суарея та фахівця МВФ Бренди Сильвестр, команди Проекту в Україні на чолі з її керівником Марко Шкребом, Постійного представника МВФ в Україні Жерома Ваше та посадових осіб Посольства Канади в Україні Каріма Моркоса та Чжена Чжана.

Кредитний реєстр Національного банку створюється виключно для цілей банківського нагляду

На цьому наголосив заступник Голови Національного банку України Владислав Рашкован під час засідання Комітету Верховної ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності вчора, 3 листопада, під час обговорення законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо створення та ведення Кредитного реєстру Національного банку України № 3111.

Валерія Гонтарева провела щомісячну нараду з топ-менеджерами найбільших 40 банків

Голова Національного банку України Валерія Гонтарева провела зустріч з керівниками найбільших банків. Від Національного банку також були присутні перший заступник Голови Національного банку Олександр Писарук, заступники Голови Національного банку Владислав Рашкован, Дмитро Сологуб та Олег Чурій, директор Департаменту банківського нагляду Катерина Рожкова та директор Департаменту фінансового моніторингу Ігор Береза. Нарада відбулася в Національному банку України 3 листопада 2015 року.

Професор Юрій Городніченко розповів про вплив центробанків на формування інфляційних очікувань

Вчора в Національному банку України відбувся третій дослідницький семінар, серію яких було розпочато в липні поточного року. Професор Університету Каліфорнії (Берклі) Юрій Городніченко презентував результати проведеного дослідження: "Інфляційне таргетування не закріплює інфляційні очікування: результати опитувань компаній Нової Зеландії". Тема семінару викликала надзвичайну зацікавленість, і тому участь у семінарі прийняло більше 40 представників органів державного управління, зокрема, Національного банку та міністерств, а також провідних вищих навчальних закладів, експертів та фахівців з питань монетарної політики та фінансів.

Рада з фінансової стабільності закликає докласти максимум зусиль для отримання третього траншу кредиту МВФ

03.11.2015 прес-реліз 30 жовтня 2015 року відбулося чергове засідання Ради з фінансової стабільності під головуванням Голови НБУ Валерії Гонтаревої. Учасники засідання відзначили стабілізацію макроекономічної ситуації, зокрема поступове відновлення обсягів виробництва, уповільнення інфляції, покращення показників платіжного балансу та стабілізацію у банківському секторі. Рада вітає вдале завершення процесу реструктуризації єврооблігацій України та наполягає на необхідності забезпечити однакові умови роботи із усіма утримувачами єврооблігацій, у тому числі із російськими інвесторами.

Національний банк запрошує на презентацію Юрія Городніченка в рамках серії відкритих дослідницького семінарів

Запрошуємо усіх зацікавлених осіб долучитися до участі у черговому відкритому дослідницькому семінарі, який відбудеться 02 листопада 2015 року з 11:00 до 12:30 в Національному банку України. Професор Університету Каліфорнії (Берклі) Юрій Городніченко презентуватиме результати проведеного ним дослідження: «Інфляційне таргетування не закріплює інфляційні очікування: результати опитувань компаній Нової Зеландії». З матеріалами дослідження можна ознайомитися за посиланням: http://www.brookings.edu/~/media/Projects/BPEA/Fall-2015_embargoed/ConferenceDraft_Kumar-et-al_InflationTargeting.pdf

Частка іноземного капіталу в банківській системі у вересні зросла до 37,9% за рахунок докапіталізації банків

Частка іноземного капіталу в статутному капіталі банків зросла з 31% на 1 вересня до 37,9% на 1 жовтня 2015 року в результаті зростання суми іноземного капіталу, в т. ч. за рахунок докапіталізації банків з російським капіталом на 16,6 млрд. грн. Такі дані наводяться в Основних показниках діяльності банків України.

Національний банк погодив набуття істотної участі власникам трьох банків

Національний банк України погодив набуття істотної участі акціонерам трьох банків. Про це йдеться в рішеннях Комітету з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем.

ПРОТЯГОМ ПОТОЧНОГО ТИЖНЯ ПЛАНУЄТЬСЯ ПРОДАЖ АКТИВІВ ДЕВ’ЯТИ НЕПЛАТОСПРОМОЖНИХ БАНКІВ

Протягом поточного тижня запланований продаж активів дев’яти неплатоспроможних банків на загальну суму 909,23 млн грн.

ПРОТЯГОМ МИНУЛОГО ТИЖНЯ СУМА РЕАЛІЗАЦІЇ АКТИВІВ НЕПЛАТОСПРОМОЖНИХ БАНКІВ СТАНОВИЛА 31,01 МЛН ГРН

На минулому тижні сума реалізації активів чотирьох неплатоспроможних банків становила 31,01 млн грн.

ПРОТЯГОМ ВИПЛАТ У ПЕРІОД ЛІКВІДАЦІЇ АТ «ДЕЛЬТА БАНК» ВКЛАДНИКИ ВЖЕ ОТРИМАЛИ БІЛЬШЕ 5 МЛРД ГРН

Протягом проведення виплат у період ліквідації АТ «Дельта Банк» (виплати розпочались 08 жовтня) вкладники отримали 5,2 млрд грн, або 68% від суми запланованих виплат на 7,6 млрд грн.

ДО УВАГИ КЛІЄНТІВ АТ “СП БАНК”

Для забезпечення процедури ліквідації ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА “СХІДНО-ПРОМИСЛОВИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК” (далі - АТ “СП БАНК”), уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ “СП БАНК” на виконання вимог законодавства про систему гарантування вкладів фізичних осіб ініційовано відкриття накопичувального рахунку АТ “СП БАНК” (у національній та іноземній валютах) в територіальному управлінні Національного банку України та в Операційному департаменті Національного банку України.

НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ НА ПРОДАЖ БУДУТЬ ВИСТАВЛЕНІ ПРИМІЩЕННЯ ГОЛОВНОГО ОФІСУ НЕПЛАТОСПРОМОЖНОГО «ЄВРОГАЗБАНКУ»

Найближчим часом планується виставити на продаж приміщення у п’ятиповерховому будинку головного офісу АТ «Єврогазбанк», який розташований у Києві на пр.Московський, 16.

ДО УВАГИ КЛІЄНТІВ ПАТ “ЧБРР”

Для забезпечення процедури ліквідації ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА “ЧОРНОМОРСЬКИЙ БАНК РОЗВИТКУ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ” (далі – ПАТ “ЧБРР”) уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію ПАТ “ЧБРР” на виконання вимог законодавства про систему гарантування вкладів фізичних осіб ініційовано відкриття накопичувального рахунку ПАТ “ЧБРР” (у національній та іноземній валютах) в територіальному управлінні Національного банку України та в Операційному департаменті Національного банку України.